سرگرمی و تفریح و بازی و دانلود و آموزش

 
 فال فردا سه شنبه بیست و هفتم دی ماه  سال 1390   

نام ماه

سمبل ماه

سرگرم كردن خودتان به كاري سودمند، مشكل نيست اما اگر بفهميد شخصي قبلاً به اين ايده شما دست يافته كمي ناراحت مي شويد. با فرد مهمي ارتباط برقرار مي كنيد. مي دانيد كه برنده خواهيد شد.

 

فروردين

حقیقتاً‌ دوست ندارید نقشه ای را خراب کنید اما گاهی مجبور می شوید بدون این که به نتیجه کاری فکر کنید اقدام به انجام آن کنید.طبیعت شماست که برای خود و دوستان راه گشایی کنید. در حقیقت شما درراس این بازی هستید پس هر روشی را که می خواهید در پیش بگیرید.

ارديبهشت

امروز متوجه مي شويد كه پول همه چير را در زندگي كنترل مي كند. شايد يك رابطه به خصوص يا همكاري نزديك در حال تغيير باشد. لازم است كاري را تمام كنيد يا سفري را شروع كنيد، اما ستارگان نشان مي دهند كه تجربيات شخصي جديدي به دست مي آورريد كه البته بد نيست.

خرداد

امروز مسئولیت ها را کنار می گذارید و کمی تفریح می کنید.دوستی شاد و خوشحال کننده داشتن بهتر از این است که یک آشپزخانه تمیز داشته باشید.گاهی اوقات خیلی به خودتان سخت می گیرید و این اصلاً خوب نیست.

 

تير

اگر كه از پس كارهاي روزمره خسته كننده برآئيد، از هر كار ديگري كه امروز انجام دهيد، احساس شادي و لذت خواهيد كرد.ازتوانايي ذاتي سازمان دهي خود بيشترين استفاده را كرده و ليستي از تمام كارهايي كه بايد انجام دهيد تهيه كنيد و از كارهايي شروع كنيد كه مهم تر هستند. اگر از آن دسته از شيرها هستيد كه آشپزي را دوست داريد، از خواندن كتب آشپزي مورد علاقه تان در آشپزخانه و انتخاب تركيبات غذا لذت خواهيد برد.

مرداد

امروز باید در اجتماع بدرخشید و اگر گرفته و تودار باشید از همه چیز عقب می مانید.روز خوبی برای صمیمی شدن با دیگران است.اگر افرادی هستند که ارتباط با آنها اخیراً سخت بوده است دوست دارید همه چیز را مثل قبل درست و خوب کنید.

شهريور

امروز دارای روحیه ای هستید که می خواهید پول خرج کنید خصوصاً در خرید اشیاء برای خانه و خانواده تان اگر هنوز حساب خریدهای ژانویه را تصفیه نکرده اید،تقریباً غیرممکن است که در این زمان بتوانید از شر آن خلاص شوید.یادآوری می کنم که شما پول تان را صرف خرید اشیاءقدیمی نمی کنید و بیشتر علاقه مند به خرید اجناسی هستید که موجب راحتی بیشتر در منزل شده و یا نمای زیباتری به منزل تان می دهد.می خواهید احساس کنید که پول تان را به نحو احسن خرج کرده اید.

مهر

لطفاً امشب در خانه بمانید و تلویزیون نگاه کنید.شاید در رابطه با ملاقات افراد جدید کمی با احتیاط باشید اما این کار برای تان مفید می باشد.اکنون وقت آن رسیده تا کمی حفاظ دفاعی تان را به هم بزنید.افرادی هستند که منتظرند به آن ها نزدیک شوید.

آبان

حالت آرام شما ادامه مي يابد، ولي حالا قلب و مغزتان بيشتر با هم همكاري دارند يكي دو سال اخير بنحوي سالهاي سختي بوده اند و شما نياز داريد كه مدتي توقف كنيد وبعضي كارها را به بعد موكول سازيد وگرنه كاملاَ خود را خسته خواهيد كرد. شما استاد هنر استراحت كردن هستيد، پس امروز به خود فرصت دهيد كه استراحت كنيد.

آذر

امروز وقتي براي گردگيري و نظافت كردن نيست شما گاه به معاشرت با ديگران و مطالبي كه حول خوردن و آشاميدن مي چرخد تمايل پيدا كرده و احساس مي كنيد كه ارزش هزينه اي را كه صرفش مي كنيد، دارد ولي اگر به دنبال يك سرگرمي هنري و فرهنگي برويد خيلي بهتر است. اگر همسرتان به اين مطالب علاقه مند نيست به دنبال كسي بگرديد كه مايل به اين موضوعات باشد.

دي

اگر تصمیم دارید امشب کاری برای سرگرمی خودتان انجام دهید باید حسابی تلاش کنید تا به هدفتان برسید . شام خوردن در خارج منزل با افراد مورد علاقه فکر خوبی است و اگر شانس بیاورید و تبادل افکار داشته باشید شب بی نظیری را سپری می کنید.

 

بهمن

چنان زندگی غیرعادی دارید که مردم نمی توانند شما را درک کنند .یک لمس اسرار هیچگاه گزندی به شما نمی رساند. مگر کسی برای زمان طولانی تری حدس بزند . او آنچنان در اوج خوشی تفریح است که انگار از فرط شادی قوطی های خالی به ریسمان کشیده شده را دنبال خود می کشد.

 

اسفند

 
ارسال توسط اسماعیل عربی

 
 فال فردا دوشنبه بیست و ششم دی ماه  سال 1390   

نام ماه

سمبل ماه

در خودتان به دنبال تغيير باشيد. اكنون كه مسائل كاريتان به راحتي پيش مي روند، درست نيست كه به نيازهاي خود رسيدگي نكنيد. دوست داريد براي ديگران برنامه ريزي كنيد.

 

فروردين

همیشه نگاه به آینده خوب است اما به عقب و سال های قبل هم نگاه کنید. می توانید مفید باشد.لازم است تغییری که مورد علاقه شماست ایجاد شود . آیا واقعاً‌ می خواهید رکود داشته باشید؟ هیچ وقت فکر نکنید آن قدر خوب نیستید که به بهترین ها دست یابید. به زودی متوجه می شوید که می توانید این کار را بکنید.

ارديبهشت

امروز ونوس به برج حوت مي رود، اگر كار هنري انجام مي دهيد حتماً كارتان عالي مي باشد. افرادي كه ملاقات مي كنيد دائماً به شما كمك مي كنند. شايد هم كار با مسائل رمانتيك تركيب شود.

خرداد

امروز خلاقیت شما افزایش پیدا می کند تصمیم می گیرید تا سرگرمی جدیدی برای خود پیدا کنید.اگر این سرگرمی ثبت نام در یک کلاس باشد که چه بهتر.چیزی که در حال حاضر به آن احتیاج دارید دیدن افراد جدید است.شاید در کلاس از یک نفر خوشتان بیاید،شاید هم خود معلم باشد!

 

تير

به طور طبيعي شما داراي اعتماد به نفس هستيد، شير زنده اي كه از بودن در وسط صحنه لذت مي برد: اما امروز شما به سادگي توسط برخي مردم اطرافتان ،‌خالي از انرژي مي شويد و به زودي شروع به احساس دلسوزي براي خود مي كنيد. قبل از اين كه احساس قرباني بودن كنيد، به خود يادآوري كنيد كه اين افراد از نحوه رفتار خود مطلع نيستند و اين كار را تعمداً انجام نمي دهند. آن عده از شما كه اخيراً در فكر به وجود آوردن تغييراتي در خانه بوده ايد، اكنون مي توانيد به آن بپردازيد.

مرداد

امروز فوق العاده دوست دارید به خرید بروید یا روحیه تان عوض کنید یا هر دو!اگر مجبور شوید مدام در جایی بمانید زود بی حوصله و خسته می شوید و در این زمان احتیاج به تنوع دارید.سفرهای کوتاه و خرید البته اگر همراهی داشته باشید لذت بخش می باشد.شما را سرگرم می کنند البته شما را تشویق به پول خرج کردن هم بکنند که البته این خوب نیست.

شهريور

احساسات شما بسیار صحیح و منطقی عمل می کند و شما دقیقاً می دانید که چه چیزی را می خواهید.هم چنین از این که عاقلانه رفتار می کنید بسیار احساس غرور خواهید کرد و راضی بوده و جای هیچ خطری و ریسکی وجود ندارد.بحث با کسی که مورد تحسین شماست مطلب جدیدی،برای فکر کردن می دهد و یکبار دیگر متوجه می شوید که این شخص تا چه اندازه دارای عقل سلیم می باشد.

مهر

امروز ماه در علامت برج عقرب،برج شما می باشد.نسبت به افرادی که دوست دارید احساساتی و هم دل هستید.مراقب باشید این طرز فکر شما را ناامید نکند،زیرا در نهایت آنها نیز بشر هستند.

آبان

امروز ممكن است بهتر باشد كه قدمي به عقب برداريد و از جنگ و دعوا خود را دور كنيد. شما گاهي اوقات دست به عملي مي زنيد يا حرفي مي زنيد كه نسنجيده است. البته هميشه يك جوري از زيرش در مي رويد، ولي اگر احياناً در مورد يك شخص يا برنامه اي كه آلوده اش هستيد گيج شده ايد، ممكن است حرفي از دهانتان بيرون بپرد و كسي را عصباني يا خجالت زده كنيد.

آذر

از آنجايي كه شما در پنهان كردن احساساتتان مهارت داريد، ديگران قادر به تشخيص حساسيت هاي شما نيستند. اين طور به نظر مي آيدكه يك ياگروهي از دوستانتان شما را اخيراً ناراحت كرده باشند، ممن است بد نباشد كه با آنها برخورد كنيد، ولي قبل از انجام هر كاري خوب فكر كنيد.آيا واقعاً نيازي هست كه آن قدر به اين موضوع اهميت دهيد يا اين كه شما بيش از حد موضوع را جدي گرفته ايد؟ به خاطر داشته باشيد كه در چنين زماني شما فوق العاده حساس هستيد.

دي

اگر در محل کارتان با موضوعی روبرو شدید که شما را عصبانی کرد و کنترل خود را از دست دادید. سعی کنید عقب بایستید و خودتان را از هر اتفاقی که می افتد دور نگه دارید. در این زمان کار بیش از حد فکر خوبی نیست و می تواند فرصت های موفقیت تان را به خطر بیندازد.اگر امشب بیرون می روید کاری را انجام دهید که موجب آرامشتان می شود.

 

بهمن

فنا شدن توسط احساس ایده آل شماست و شانس دیدار در تمام عمر یک بار می تواند پیش بیاد . اگر شما ریسک کنید متاسف نخواهید بود اما اگر ریسک نکنید یک عمر پشیمان می شوید .

 

اسفند

 
تاریخ: دو شنبه 26 دی 1390برچسب:فال روز دو شنبه 26 دي ماه سال 90,
ارسال توسط اسماعیل عربی

 

 

 

فروردین: حس تازه ای از آزادی در هوا جریان دارد و شما را قلقلك می‌دهد كه بادبادك تان را در  هوا رها كنید! اینك زمان آن رسیده كه تصمیم بگیرید كه بادبادك تان را نگه دارید و پروازش ندهید یا اینكه نه، آن را آزاد كنید. در پایان روز می‌فهمید كه بالاخره بادبادك تان به هوا خواهد رفت یا نه. نگران این نباشید كه دیگران راجع به شما چه فكری می‌كنند. شما به بهترین نحو ممكن تلاش تان را بكنید و ببینید كه به كجا می‌رسید.

اردیبهشت: اگر چه امروز دوست دارید كه مورد تایید دیگران باشید، اما ممكن است ابراز وجود برایتان سخت باشد و زمان فرصت این كار را  به شما  ندهد. اما می‌دانم كه  نیاز مبرمی ‌به این كار دارید: در واقع شما همواره ترجیح می‌دهید كه راه خودتان را بروید و كاری هم به این ندارید كه كمی ‌با دوستان و خانواده تان هماهنگ شوید و با نظرات آنها هم آشنا شوید. نگران نباشید،‌ آنها هنوز هم شما را دوست دارند حتی  اگر شما بعضی مواقع خودخواه می‌شوید!  

خرداد: امروز روز خوبی برای تنها ماندن در خانه نیست. باید بیشتر با مردم بجوشید تا بتوانید ابراز وجود كنید و با آنها رابطه متقابل داشته باشی . دوستان شما، بهتان علاقه دارند و سعی می‌كنند امروز با شما زمان خوشی را بگذرانند. پس  امروز نیازی به برنامه ریزی برای كار نخواهید داشت. بهتر است كار را تعطیل كنید‌ و در خانه بمانید. لحظه حال را غنیمت بشمارید و با كسانی كه شما را دوست دارند وقت بیشتری بگذرانید. از زندگی لذت ببرید!

تیر: امروز كارهای زیادی دارید كه باید انجام دهید و به همین خاطر نمی‌توانید برای در خانه ماندن توجیه و بهانه بیاورید. حتی اگر ترجیح دهید كه یك سری از كارهای شخصی تان را انجام بدهید، ‌باز هم در كنار آنها مجبورید كه به كارهای دیگری هم بپردازید. شما معمولا  روزهایی را  كه باید وقت زیادی را برای كار كردن بگذارید و در آن روز پر تحرك باشید دوست ندارید، اما من برای شما راه حلی دارم! سعی كنید در كنار كار،‌ با تمرینات و مراقبه‌های آرامش بخش خستگی كار را از تن زدوده و به روح و روان تان آرامش را هدیه كنید.

مرداد: زمان آن رسیده كه شخص دلنشین و مهربانی به زندگی شما وارد شود، چون سیاره شما، ونوس مهربان به هفتمین خانه روابط شما وارد شده است. اگرچه ممكن است در این رابطه بعدها، فاصله عاطفی ای ایجاد شود و شما نیاز خواهید داشت كه در این بین فرصت‌هایی را به جا بگذارید و همه پل‌های پشت سر خود را خراب نكنید. وگرنه همه فرصت‌ها را برای برقراری رابطه دوباره از دست می‌دهید.

شهریور: شما خیلی دوست دارید به رابطه ای  كه كه اكنون با كسی دارید، شدت ببخشید ولی اگر این اتفاق نیفتاد بدتان نمی‌آید یك رابطه جدید با فرد دیگری آغاز كنید كه فراتر از یك رابطه سطحی باشد. خوشبختانه، آرزوهای شما تحقق می‌یابد، دلیل آن هم این است كه در این كار  اراده ای آهنینی دارید كه  منجر به ایجاد یك رابطه جدید می‌شود كه هر دو طرف از آن سود می‌برند. اما تلاش بیخودی نكنید، به جای اینكه طرف مقابل  را مجبور كنید كه به شما نزدیك شود اجازه دهید خودش با میل و رغبت به طرف شما بیاید.

مهر: تمایل شما برای داشتن یك رابطه با نشاط و عاشقانه امروز شدت می‌یابد. حتی اگر به كسی علاقمند هستید و او را زیر نظر دارید، اما باید بگویم كه او گرفتار تر  از این است كه بخواهد برای عشق شما سرش را خلوت كند و با شما باشد، حتی اگر عشق شما یك عشق واقعی باشد. توان تان را برای یك عشق خیالی و غیر واقعی نگذارید، بلكه فرصتی را هم برای ابداع یك كارهنرمندانه صرف كنید. برنامه ریزی لازم نیست، یك كار بداهه و خودجوش بهترین كار است. 


آبان: شما درصدد ایجاد یك رابطه جدید در خانه و بین اعضای خانواده تان هستید از آنجا كه ونوس مهربان وارد خانه چهارم روابط شما شده است. اما این به معنای این نیست كه تصمیم گرفته اید بقیه عمرتان را در خانه بگذرانید . بلكه درباره این است كه همینطور كه در كار و نقش اجتماعی تان موفقیت كسب می‌كنید،‌ در اوقاتی كه زمان فراغت تان محسوب می‌شوند و مربوط به خودتان است در كنار خانواده از آن لذت ببرید.

آذر: امروز دوست دارید كه ماجراجویی كنید؛ حتی اگر یك ماجراجویی كوچك  باشد، پس به هر پیشنهادی كه دوستان تان داشته" نه" نمی‌گویید .متاسفانه،  این جور كه شما دارید پیش می‌روید به  دردسر می‌افتید،‌ مخصوصا  اگر كاری بكنید كه درباره آن خوب فكر نكرده باشید. لحظاتی به این فكر كنید: كاری راكه  دارید انجام می‌دهید به سود شما خواهد بود یا ضررتان، یا اینكه از اعتبار شما كم خواهد كرد. پس عاقبت اندیش باشید!


دی: شما به دنبال این هستید كه امروز در خانه كمی ‌خودتان را سرگرم كنید. همان قدر كه از بیهودگی و بی حوصلگی فراری هستید، اما نمی‌خواهید كه كه انرژی تان را تلف كنید برای اینكه دنبال كاری برای انجام دادن بگردید. با داشتن ونوس در دومین خانه پول شما، زمان مناسبی است سعی كنید به طور -حتی- شبانه روزی در زندگی خود پیشرفت كنید،‌ مخصوصا اگر ارزش شخصیتی شما را بالا ببرد.

بهمن: ونوس دوست داشتنی گرمای تازه ای به زندگی شما می‌بخشد و چند روزی در خانه تان خواهد ماند. الان  زمان بسیار خوبی برای تغییرات شخصی است. فكركنید كه مدل مویتان را عوض كنید یا اینكه چند دست لباس جدید بخرید- هر چیزی كه اشتیاق شما را به داشتن یك چیز جدید ارضا می‌كند. اما این فقط درباره تغییر ظاهرتان نیست، پس از این نترسید كه آیا دیگران شما را تایید می‌كنند یانه، اجازه دهید كه آنها بدانند كه چه می‌خواهید حتی اگر موافق شما نباشند. این زندگی شماست، مگر نه؟

اسفند: فکر کردن به روش‌های جدید برای اینکه دوستی‌های اخیرخود را بهتر کنید لزوماً بدون فایده خواهد بود، با این حال یک ایده منطقی است. متاسافانه وقتی مراحلی را تجزیه و تحلیل می‌کنید که برای رسیدن به مقصودتان باید آنها را بگذرانید، ظاهرا ناامیدی به سراغتان می‌آید. به جای اینکه به خودتان سخت بگیرید، در انتظارات و توقعات خود تجدید نظر کنید. در این صورت بیشتر از آن چه فکرش را بکنید به رضایت خواهید رسید.

 
تاریخ: چهار شنبه 16 آذر 1390برچسب:فال روز پنج شنبه 17 / 9 /1390,
ارسال توسط اسماعیل عربی

فال امروز ۱۵ مهر  – ۷ October

فال روزانه 15 مهر

 

فروردین: مثل اینکه امروز همه می‌خواهند دوست شما باشند و شما نمی‌توانید به کسانی که ازتان درخواست کمک می‌کنند به راحتی جواب منفی دهید. شما احساس محبوب بودن می‌کنید و نمی‌خواهید که این محبوبیت را از دست بدهید. با این حال درست نیست که به خاطر اینکه دیگران شما را دوست داشته باشند از آنها حمایت کنید. الان بهترین تاکتیک برای شما متعادل نگه داشتن روابط دوستانه تان است.

اردیبهشت: امروز شما دوست دارید در محل کارتان باشید، چراکه امیدهای خیلی زیادی برای کارهایی که می‌خواهید تمام کنید دارید. اما انتظاراتی که به دنبال این کار شما به همراه است، موجب ناامیدی تان در چند روز آینده می‌شود. دچار وسوسه نشوید و هر کاری که هر کسی بهتان پیشنهاد می‌کند را انجام ندهید! فقط پایتان را به اندازه گلیمتان دراز کنید.

خرداد: هم اکنون شما به خصوص وقت‌هایی که جذابیت‌تان چشم کسی را می‌گیرد، می‌توانید فردی کاملاً مجاب کننده باشید. اما چرخه فعال و پویای بین عطارد سیاره بخت شما و ژوپیتر حاکی از این است که اگر یک بار شروع به صحبت کنید دیگر نمی‌دانید کی باید از حرف زدن دست بردارید! اگر شما زیاد حرف بزنید، پیام خود را به درستی به دیگران نخواهید رساند، بنابراین قبل از اینکه شروع کنید خوب حواس خود را جمع کنید.

تیر: شما در آستانه عصبانی شدن هستید، چراکه نمی‌توانید در برابر تغییراتی که به وجود آمده بیش از اندازه جدی باشید. دیگران سعی می‌کنند دلیل اینکه باید انسان کامل و ظیفه شناسی باشید را به شما بگویند، اما شما فقط به فکر تفریح کردن هستید! ماه تاریک برج جدی نشانه خوبی برای مهمانی رفتن نیست، اما حمایت و هم صحبتی با دوستانتان بهتان کمک می‌کند این شرایط سخت را با موفقیت پشت سر بگذارید.

مرداد: شما امروز حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و به دنبالی منبری برای صحبت کردن و گفتن حرف‌هایی بیهوده می‌گردید!! اما وقتی شما از گفتن این حرف‌ها هدفی ندارید، دیگران هم دوست ندارند به حرف‌هایتان گوش بدهند. هرچقدر که با پرداختن به جزئیات وقتتان را تلف کنید، سخنرانی شما غیر قابول قبول‌تر به نظر می‌رسد. در نهایت اگر درایت و منطق خود را ملاک قرار بدهید، عاقلانه تر از این است که هر کسی که پیش رویتان نشسته را قانع کنید.

شهریور: امروز زمانی که ایده‌های خود را برای دیگران آشکار می‌کنید، نظرات عالی شما در مورد عشق در بوته آزمایش قرار می‌گیرد. شما می‌دانید که افکارتان با روش معمول و مرسوم نگاه گردن به اشیاء، با یکدیگر هماهنگ و سازگار نمی‌شوند. از متفاوت بودن نترسید، حتی شاید از این کار لذت هم ببرید. فقط آنقدر انعطاف ناپذیر نباشید که دیگران ازتان دوری کنند، چراکه شما معمولاً آدم سرسخت و لجوجی هستید.

مهر: شما امروز حس خوبی نسبت به خود و جایگاه خود در زندگی دارید، اما چونکه نمی‌توانید هرچیزی را سر جای خود نگه دارید، نمی‌توانید به روشنی دیدگاه خود در مورد موقعیت‌های شخصی و سیاسی را ابراز کنید. شما در یک لحظه فوق العاده خوش بین شده و در لحظه دیگر گویی که آسمان به زمین رسیده! ایمان و اطمینان شما خیلی سریع به بدبینی تبدیل می‌شود، بنابراین تا موقعی که دیدگاه‌های بیش از حد احساسی خود را متعادل نکرده‌اید هیچ تصمیم مهمی‌ نگیرید.

آبان: حتی اگر در زندگی تان مشکلی به وجود آمده باشد، شما همیشه می‌توانید به مطالعات معنوی خود اتکا کنید. ولی متاسفانه شما انقدر در فلسفه و متافیزیک غرق شده‌اید که می‌کوشید شرایط سخت را به موقعیتی خیلی عالی تبدیل کنید. شاید این کار بعضی وقت‌ها خوب باشد، ولی اکنون بهتر است به جای سیر کردن در آسمان‌ها کمی ‌واقع بین تر باشید.

آذر: امروز با توجه به گردش بهرام به دور ژوپیتر پیام‌هایی به شما ارسال می‌شود که می‌توانید در اوج باشید. امروز ژوپیتر سیاره فرمانروای شما تلنگری قوی از بهرام نگران دریافت می‌کند و انرژی و توانایی مضاعفی به شما می‌دهد و یا اینکه شما را در مباحثه‌های غیر لازم قرار می‌دهد. به جای اینکه بر سر اختلافات جزئی بحث کنید، با ایده‌های بزرگ موافقت کنید و بعداً به جزئیات توجه کنید.

دی: شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می‌کنید به آخر خط رسیده‌اید. شما فکر می‌کنید که به اندازه کافی صبر کرده‌اید. کاملاً واضح و مبرهن است که شما می‌دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده‌اند. حتی اگر می‌خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

بهمن: امروز شما دیگر نمی‌خواهید رازی را پیش خود نگه دارید، اما باید این کار را بکنید! برای اینکه وقتی که از روی اعتماد حرفی به شما زده شده است، اصلاً خوب نیست آن را فاش کنید. خوشبختانه موضوعات جالب خیلی زیادی برای بحث کردن وجود دارد. در ضمن اگر شما قبول کنید که بهتر است بعضی از حرف‌ها ناگفته باقی بمانند، احساس بهتری نسبت به خود پیدا خواهید کرد.

اسفند: امروز همکاران شما ظاهراً خیلی جدی شده‌اند و شما نمی‌توانید با نظریات آنها موافقت کنید. حتی اگر آنها مصلحت شما را بدانند شما نمی‌توانید از خوش بینی خود دست بردارید. فقط فراموش نکنید که باید هم انسان مفیدی باشید و هم مثبت اندیش و در عین حال در شرح دادن موقعیت و جایگاه خود زیاد مبالغه نکنید.
تاریخ: جمعه 15 مهر 1390برچسب:فال امروز 15مهر 1390,
ارسال توسط اسماعیل عربی
آخرین مطالب

صفحه قبل 1 صفحه بعد

آرشیو مطالب
بهداشت و سلامت
امکانات جانبی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:
 

بازدید امروز : 249
بازدید دیروز : 214
بازدید هفته : 726
بازدید ماه : 11913
بازدید کل : 581445
تعداد مطالب : 919
تعداد نظرات : 132
تعداد آنلاین : 2<-PollName->

<-PollItems->

Flash Required

Flash is required to view this media. Download Here.

شارژ ایرانسل

- خرید آنلاین شارژ

پیج رنک